Тел.: +38 032 275-80-61

Адреса: м. Львів, вул. Короленка, 9

Відгуки

Огромное СПАСИБО,Наталии Сергеевне Вереснюк!!!!Прекрасный специалист,профессионал своего дела!Невероято душевный человек!Долго мы шли к своей мечте-стать родителями, и только благодаря работе Наталии Сергеевны,она осуществилась!Однозначно,лучший врач !!!!Всех благ и новых профессиональных достижений!!!!!
Марія Щирба.
________________________________________________________________________
Шановна Марія Йосипівно!
З глибокою повагою та вдячністю висловлюємо Вам та усьому Вашому колективу подяку за розуміння, з яким Ви відгукнулись на прохання провести обстеження працівників нашої установи.
Специфіка роботи в управління статистики така, що не дає можливості виділити достатньо часу для відвідування лікарів. Тому дуже вдячні за організоване, оперативне, а головне професійне обстеження працівників у зручний для них час.
Особливо приємно вразила спокійна та доброзичлива атмосфера у самому центрі, толерантне та чуйне відношення персоналу до пацієнтів.
Сподіваємось на подальшу співпрацю у проведенні профілактичних заходів щодо попередження гінікологічних захворювань жінок.
З повагою,
Колектив Головного управління статистики у Львівській області
Адміністрація Головного управління статистики у Львівській області
Профспілковий комітет Головного управління статистики у Львівській області
___________________________________________________________________________

Submit your review
1
2
3
4
5

Submit

     

Cancel
Create your own review

Average rating:  

 1 reviews

dermatologiya

Величезна подяка Вам, за професіоналізм, доброту, увагу. Ви даруєте людям більше радості та усмішок, а головне – впевненість у собі.