Тел.: +38 032 275-80-61

Адреса: м. Львів, вул. Короленка, 9

Жов 20

Школа відповідального батьківства стартувала у Львівському обласному центрі репродуктивного здоров’я

Школа відповідального батьківства стартувала у Львівському обласному центрі репродуктивного здоров’я

IMG_6247
Сьогодні, 20 жовтня у КЗ ЛОР Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення відбулося перше заняття Школи відповідального батьківства.
Темою заняття було: «Поняття про партнерські пологи. Сім’я в очікуванні дитини. Гімнастика для вагітних».
За словами директора Центру Марії Малачинської, заняття в школі проводитимуться один раз в два або три тижні, в залежності від побажань майбутніх батьків.
«Хочу зазначити, що в Центрі з вересня місяця цього року впроваджено спостереження за вагітними жінками і вже близько 30 жінок сьогодні маємо на обліку. Ми надаємо їм повний медичний супровід протягом всієї вагітності, в тому числі, що стосується аналізів, психологічної та медичної допомоги до пологів та в післяпологовий період», – розповідає Марія Малачинська.
«Тому, як в продовження цієї теми, ми розпочинаємо Школу відповідального батьківства, щоб вагітні мали змогу отримати фахову консультації стосовно найрізноманітніших тем з уст медиків, а не з Інтернету, як це часто сьогодні буває, чи сусідки і т.д. Заняття проводитимуться один раз в два або три тижні, в залежності від побажань самих батьків. Теми для занять також пропонуватимемо з врахуванням побажань клієнтів. Нагадаю, що Школа наша є абсолютно безкоштовно, будемо раді бачити усіх бажаючих», – додала вона.
IMG_6280
Як розповіла лікар акушер-гінеколог вищої категорії Іванів Людмила Ярославівна, під час проведення зустрічей пацієнти почують надзвичайну корисну інформацію про сучасний підхід до пологів та поради по догляду за дитиною.
«Акушер-гінекологи розкажуть про біомеханізм пологів та їх періодів, необхідності медичного втручання під час пологів, першого контакту з дитиною, важливості партнерських пологів, післяпологову контрацепцію», – додала лікар.
IMG_6267
У Школі з майбутніми батьками також працюватиме психолог, який розповідатиме про першу зустріч з малюком та практику догляду за немовлям.
«У молодих батьків є дуже багато страхів, особливо, якщо це їх перша вагітність та дитина. Ці всі страхи виникають від незнання і недостачі інформації. Тому, наше завдання – це подолати страхи, емоційно налаштовуватися на позитив і допомогти звикнути до батьківства», – розповіла психолог Центру Бартновська Надія Михайлівна.
IMG_6298
Чекаємо Вас у Школі відповідального батьківства!

locrzn

Comments are closed.